למה לסמוך על הנגרים שלנו?

 עוברים סינון קפדני

 נמצאים בפיקוח שלנו על איכות השירות

 גם במקרה של מחלוקת אנחנו כאן בשבילכם

בעלי מקצוע

נגרים באזור ת"א

מטבחי הגיסים

מטבחי הגיסים

Xp מטבחים- ללא תיקונים

Xp מטבחים- ללא תיקונים

נטע נגרית בוטיק ללא תיקונים

נטע נגרית בוטיק ללא תיקונ

א.ג.נ מטבחים ועוד

א.ג.נ מטבחים ועוד

מוטי עיצוב רהיטים ללא תיקונים

מוטי עיצוב רהיטים ללא תיק

קיט`צן דייט

קיט'צן דייט

מטבחי מורן

מטבחי מורן

רהיטי רפאל- ללא תיקונים

רהיטי רפאל- ללא תיקונים

תדמית מטבחים-מטבחים בלבד!

תדמית מטבחים-מטבחים בלבד!

נגריית על- ללא תיקונים

נגריית על- ללא תיקונים

ארמני עיצובים- ללא תיקונים!

ארמני עיצובים- ללא תיקוני

קרנית עיצובים בעץ

קרנית עיצובים בעץ

חן סטאר  - מטבחים וארונות

חן סטאר - מטבחים וארונות

נגריית המרהט

נגריית המרהט

פניקס - מטבחים יוקרתיים

פניקס - מטבחים יוקרתיים

אור למטבח

אור למטבח

בן חור סטודיו לעץ

בן חור סטודיו לעץ

נגריית ואן גוך בע"מ

נגריית ואן גוך בע"מ

ס.פ אומנות הקרמיקה והמטבח

ס.פ אומנות הקרמיקה והמטבח

אסיל מטבחים

אסיל מטבחים

אריק הנגר- תיקון וחידוש נגרות

אריק הנגר- תיקון וחידוש נ

גן לבלין מטבחים ושידרוגים בלבד!!

גן לבלין מטבחים ושידרוגים

נגרית יפרח

נגרית יפרח

נגרות יוצרת

נגרות יוצרת

נגריית אבו-נאר

נגריית אבו-נאר

נגריית תייר

נגריית תייר

נגריית אבי - ללא תיקונים!!!

נגריית אבי - ללא תיקונים!

נתן "עצה"

נתן "עצה"

נגרות בהתאמה אישית

נגרות בהתאמה אישית

נגרים

נגרים

נגרים: בעל מקצוע מימים ימימה

למרות שכיום נעשה שימוש נרחב בבטון, מתכות ופלסטיק, המראה המיוחד של העץ משאיר אותו כאחד מחומרי הגלם האהובים ביותר בבית. נגרים הם בעלי המקצוע שיעזרו לכם לשלב אותו במקומות המתאימים.

 

עץ הוא אחד מחומרי הגלם הראשונים שהאדם רתם לשירותו. כבר לפני מאות אלפי שנים בני האדם הכינו ממנו כלי עבודה, כלי נשק, כלי נגינה, צלמיות, תכשיטים... בשלב מסוים בני האדם עברו ליישובי קבע, והעץ החל לשמש גם כחומר גלם עבור בתיהם.


לעץ יתרונות רבים כחומר גלם – הוא זמין, עמיד, מבודד טמפרטורה וקול אך קל לעיבוד וגימור. במקביל ליתרונות הפרקטיים הללו, עץ הוא חומר גלם בעל מראה טבעי, שיוצר בבית אווירה כפרית וחמימה. זוהי כנראה אחת הסיבות העיקריות לכך שגם כיום, אלפי שנים לאחר תחילת השימוש בו עדיין ניתן למצוא לא מעט נגרים בתל אביב, נגריות בירושלים ובמקומות אחרים רבים בארץ ובעולם.

 

עץ ונגרים: היכן הם משתלבים בביתנו
ניתן להיעזר בנגרים במקומות רבים בבית:


מטבחים: בניית מטבח היא אחד השירותים השכיחים ביותר שמספקים נגרים בארץ. הנגר משתתף בעיצוב המטבח, בונה ארונות ורהיטים נוספים שישתלבו בו ועוד. למעשה, לעבודתו של הנגר משקל משמעותי למראה המטבח והאווירה שתשרור בו.
חדרי שינה: נגר יכול לתרום רבות גם למראה והעיצוב של חדרי שינה, הן של מבוגרים והן של ילדים. ניתן להיעזר בנגר לטובת בניית מיטה, ארונות, ספריות, פינת עבודה, ולמעשה כל רהיט או פינה שבחדר.
חדרי מגורים: עבור בניית ועיצוב החדר המרכזי בבית, שבין היתר משמש להנאת בני המשפחה ואירוח, מומלץ במיוחד לפנות לנגר. נגר מקצועי יוכל לבנות כורסאות, ספות, שידות ועוד רהיטים שמסייעים ביצירת האווירה הנינוחה והביתית שכולנו רוצים בסלון.
דלתות, חלונות, משקופים: כל בית זקוק לפריטים אלו אשר מגנים על פתחיו, ונגרים הם בעלי המקצוע שמסייעים בכך, באמצעות בניית דלתות, חלונות ומשקופים.
רהיטים: אלו שרק מעוניינים להוסיף נגיעות עץ לבית ישמחו לשמוע שרוב הנגרים מסוגלים לבנות גם רהיטי עץ בודדים שלא מצריכים בניה או עיצוב כולל של חדר מסוים. רהיטי עץ נחשבים כפריטים מהודרים ואלגנטיים ובה בעת אמינים ונוחים לשימוש. מומלץ לברר בנוגע לרהיטי עץ בהזמנה אישית, כלומר רהיטים ייחודיים שהנגר יעצב ויבנה במיוחד עבורכם.
בניית מבנים: בין אם מדובר בבית עץ שלם (כדוגמת צימר), מחסן או מבנה ארעי – נגרים הם בעלי המקצוע שיבנו עבורכם מבני עץ. אלו מבנים מעודנים, עמידים ובעלי מראה כפרי ואותנטי.
תיקונים: נגרים יכולים לעזור בתיקון רהיטי ופריטי עץ שנסדקו או נשברו. הם גם יכולים להעניק לפריטי עץ שהתיישנו ברק מחודש וכך להעניק להם עוד שנים.

 

סוד בחירת הנגר הנכון
ניתן למצוא לא מעט נגרים בתל אביב, בחיפה ולמעשה בכל הארץ. אך כיצד תדעו שאתם בוחרים נגר טוב ומקצועי? הרי בחירה של הנגר הלא נכון עשויה לגרום לכך שתאלצו להתפשר על מטבח או חדר שינה שלא לרוחכם למשך שנים רבות.


כדי להבטיח בחירת נגר מקצועי, מדויק ואמין מומלץ להיעזר באינדקס המקצוענים. לא כל נגר ברמת גן, ירושלים, או כל מקום אחר, יכול להיכנס למקצוענים – עליו להוכיח תחילה שבידיו כל האישורים הדרושים לעבודה בתחומו, וכמובן גם לעמוד בבקרות איכות שירות לאחר שנכנס. כל אלו מבטיחים שכל הנגרים שמופיעים באינדקס הם נגרים ברמה הגבוהה ביותר שניתן לבקש, ואתם יכולים לסמוך עליהם שיבצעו את העבודה לשביעות רצונכם המלאה.
 

 

כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים