למה לסמוך על הנגרים שלנו?

 עוברים סינון קפדני

 נמצאים בפיקוח שלנו על איכות השירות

 גם במקרה של מחלוקת אנחנו כאן בשבילכם

בעלי מקצוע

נגרים באיזור

תדמית מטבחים-מטבחים בלבד!

תדמית מטבחים-מטבחים בלבד!

לניו עיצובים בעץ- ללא תיקונים!

לניו עיצובים בעץ- ללא תיק

א.ג.נ מטבחים ועוד

א.ג.נ מטבחים ועוד

נגריית על- ללא תיקונים

נגריית על- ללא תיקונים

נטע נגרית בוטיק ללא תיקונים

נטע נגרית בוטיק ללא תיקונ

פניקס - מטבחים יוקרתיים

פניקס - מטבחים יוקרתיים

נגרות יוצרת

נגרות יוצרת

נגריית המרהט

נגריית המרהט

אסיל מטבחים

אסיל מטבחים

נגרות בהתאמה אישית

נגרות בהתאמה אישית

גן לבלין מטבחים ושידרוגים בלבד!!

גן לבלין מטבחים ושידרוגים

קיט`צן דייט

קיט'צן דייט

Xp מטבחים- ללא תיקונים

Xp מטבחים- ללא תיקונים

מטבחי מורן

מטבחי מורן

מטבחי הגיסים

מטבחי הגיסים

בן חור סטודיו לעץ

בן חור סטודיו לעץ

רהיטי רפאל- ללא תיקונים

רהיטי רפאל- ללא תיקונים

אור למטבח

אור למטבח

מוטי עיצוב רהיטים ללא תיקונים

מוטי עיצוב רהיטים ללא תיק

קרנית עיצובים בעץ

קרנית עיצובים בעץ

ארמני עיצובים- ללא תיקונים!

ארמני עיצובים- ללא תיקוני

הנגריה - ללא תיקונים

הנגריה - ללא תיקונים

חן סטאר  - מטבחים וארונות

חן סטאר - מטבחים וארונות

מ.ע אבו סארייה סחר-ללא תיקונים

מ.ע אבו סארייה סחר-ללא תי

נגריית ואן גוך בע"מ

נגריית ואן גוך בע"מ

נגרית יפרח

נגרית יפרח

ס.פ אומנות הקרמיקה והמטבח

ס.פ אומנות הקרמיקה והמטבח

נגריית אבי - ללא תיקונים!!!

נגריית אבי - ללא תיקונים!

נגריית עמוס נעמן

נגריית עמוס נעמן

אריק הנגר- תיקון וחידוש נגרות

אריק הנגר- תיקון וחידוש נ

נתן "עצה"

נתן "עצה"

נגריית תייר

נגריית תייר

נגרים

נגרים: בעל מקצוע מימים ימימה

למרות שכיום נעשה שימוש נרחב בבטון, מתכות ופלסטיק, המראה המיוחד של העץ משאיר אותו כאחד מחומרי הגלם האהובים ביותר בבית. נגרים הם בעלי המקצוע שיעזרו לכם לשלב אותו במקומות המתאימים.

 

עץ הוא אחד מחומרי הגלם הראשונים שהאדם רתם לשירותו. כבר לפני מאות אלפי שנים בני האדם הכינו ממנו כלי עבודה, כלי נשק, כלי נגינה, צלמיות, תכשיטים... בשלב מסוים בני האדם עברו ליישובי קבע, והעץ החל לשמש גם כחומר גלם עבור בתיהם.


לעץ יתרונות רבים כחומר גלם – הוא זמין, עמיד, מבודד טמפרטורה וקול אך קל לעיבוד וגימור. במקביל ליתרונות הפרקטיים הללו, עץ הוא חומר גלם בעל מראה טבעי, שיוצר בבית אווירה כפרית וחמימה. זוהי כנראה אחת הסיבות העיקריות לכך שגם כיום, אלפי שנים לאחר תחילת השימוש בו עדיין ניתן למצוא לא מעט נגרים בתל אביב, נגריות בירושלים ובמקומות אחרים רבים בארץ ובעולם.

 

עץ ונגרים: היכן הם משתלבים בביתנו
ניתן להיעזר בנגרים במקומות רבים בבית:


מטבחים: בניית מטבח היא אחד השירותים השכיחים ביותר שמספקים נגרים בארץ. הנגר משתתף בעיצוב המטבח, בונה ארונות ורהיטים נוספים שישתלבו בו ועוד. למעשה, לעבודתו של הנגר משקל משמעותי למראה המטבח והאווירה שתשרור בו.
חדרי שינה: נגר יכול לתרום רבות גם למראה והעיצוב של חדרי שינה, הן של מבוגרים והן של ילדים. ניתן להיעזר בנגר לטובת בניית מיטה, ארונות, ספריות, פינת עבודה, ולמעשה כל רהיט או פינה שבחדר.
חדרי מגורים: עבור בניית ועיצוב החדר המרכזי בבית, שבין היתר משמש להנאת בני המשפחה ואירוח, מומלץ במיוחד לפנות לנגר. נגר מקצועי יוכל לבנות כורסאות, ספות, שידות ועוד רהיטים שמסייעים ביצירת האווירה הנינוחה והביתית שכולנו רוצים בסלון.
דלתות, חלונות, משקופים: כל בית זקוק לפריטים אלו אשר מגנים על פתחיו, ונגרים הם בעלי המקצוע שמסייעים בכך, באמצעות בניית דלתות, חלונות ומשקופים.
רהיטים: אלו שרק מעוניינים להוסיף נגיעות עץ לבית ישמחו לשמוע שרוב הנגרים מסוגלים לבנות גם רהיטי עץ בודדים שלא מצריכים בניה או עיצוב כולל של חדר מסוים. רהיטי עץ נחשבים כפריטים מהודרים ואלגנטיים ובה בעת אמינים ונוחים לשימוש. מומלץ לברר בנוגע לרהיטי עץ בהזמנה אישית, כלומר רהיטים ייחודיים שהנגר יעצב ויבנה במיוחד עבורכם.
בניית מבנים: בין אם מדובר בבית עץ שלם (כדוגמת צימר), מחסן או מבנה ארעי – נגרים הם בעלי המקצוע שיבנו עבורכם מבני עץ. אלו מבנים מעודנים, עמידים ובעלי מראה כפרי ואותנטי.
תיקונים: נגרים יכולים לעזור בתיקון רהיטי ופריטי עץ שנסדקו או נשברו. הם גם יכולים להעניק לפריטי עץ שהתיישנו ברק מחודש וכך להעניק להם עוד שנים.

 

סוד בחירת הנגר הנכון
ניתן למצוא לא מעט נגרים בתל אביב, בחיפה ולמעשה בכל הארץ. אך כיצד תדעו שאתם בוחרים נגר טוב ומקצועי? הרי בחירה של הנגר הלא נכון עשויה לגרום לכך שתאלצו להתפשר על מטבח או חדר שינה שלא לרוחכם למשך שנים רבות.


כדי להבטיח בחירת נגר מקצועי, מדויק ואמין מומלץ להיעזר באינדקס המקצוענים. לא כל נגר ברמת גן, ירושלים, או כל מקום אחר, יכול להיכנס למקצוענים – עליו להוכיח תחילה שבידיו כל האישורים הדרושים לעבודה בתחומו, וכמובן גם לעמוד בבקרות איכות שירות לאחר שנכנס. כל אלו מבטיחים שכל הנגרים שמופיעים באינדקס הם נגרים ברמה הגבוהה ביותר שניתן לבקש, ואתם יכולים לסמוך עליהם שיבצעו את העבודה לשביעות רצונכם המלאה.
 

 

כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים