למה לסמוך על הגננים שלנו?

 עוברים סינון קפדני

 נמצאים בפיקוח שלנו על איכות השירות

 גם במקרה של מחלוקת אנחנו כאן בשבילכם

בעלי מקצוע
מחירון
מגזין

גינון

 באזור ת"א
שנה אזור

תלתן גנים - הקמות ועיצוב

גינות ורד פיתוח תכנון והק

זוהר בגן-הקמת גינות

אודל הקמת ועיצוב גינות

טרופי גן

ירוק בעיניים תכנון ופיתוח

L.E תכנון עיצוב והקמת גינ

גן ירוק גינון ופיתוח

דניאל בית וגן פרויקטים

אילן ונוי

שתילר גינון אורבני

הקסם שבגינה

גינון מסעוד אסיל

רוני אברהמי הקמה ואחזקת ג

מאור גיזום כריתת עצים הקמ

צרצור-גינון וגיזום עצים

ביכלר ניסן ובניו קבלני גי

אורי גיזומים

אורבן פלחה

חי LTD

פדרו גינון

Maya Garden - הקמה, אחזקה

עמית כהני הקמת גינות וריצ

כולי-גן הקמות גינה בלבד

לירן יופי של גינה - הקמת

תמיר עוקבי עיצוב גינות

שמעון הגנן

אייל מור גינון ועץ

אילנות - גיזום וכריתת עצי

כיסוח דשא

₪30-40
למטר רבוע

הכנת קרקע לדשא

₪25-35
למטר רבוע

התקנת דשא סינתטי

₪150-250
למטר רבוע

שתילת דשא מוכן

₪30-40
למטר רבוע

חיפוי קרקע בטוף

₪50-80
למטר רבוע

גינון

גינון

גינון – מביאים הביתה את הצבע של הטבע

מאת: אתר המקצוענים

כולנו זוכרים ודאי את שיר הילדים האהוב גינה לי חביבה. בפועל, הגינה החביבה הזו, בין אם מדובר בגינת בית פרטי או בגינת הבית המשותף, דורשת תשומת לב, טיפול מדויק והרבה יצירתיות, במילים אחרות היא כמהה לגנן מקצועי ומיומן שידע איך לטפח אותה בעדינות.

 

למצוא גנן זה קל, אבל למצוא כזה שיענה על דרישות של איכות, הקפדה, שירות ומקצועיות זה הליך לא פשוט, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. חברת "המקצוענים" החתימה על אמנת השירות את כל הגננים שבמאגר שלה. כל אחד מהמצויים בארסנל הגננים הפרוש לפניכם עבר בדיקת תקינות מול רשויות המס, ראיון אישי, וביקורת קפדנית לאורך זמן, על מנת לוודא שהוא אכן עומד מאחרי ההבטחות הכתובות על כרטיס הביקור, הפלייר או המודעה דרכה התוודעתם אליו.

 

בשביל מה אנחנו מתאמצים?
פשוט. רגע לפני שאתם בוחרים גנן, שווה להציץ בו לשמש גורם מקצועי המאגד בתוכו את כל בעלי המקצוע הכי טובים בשטח, זה בדיוק הביזנס שלנו. בשנים האחרונות נוצר חוסר אמון בוטה בין בעלי המקצוע באשר הם, לרבות גננים, ובין הלקוחות שביקשו שירות, כל זאת בזמן שבפועל מצויים בשטח אנשי מקצוע הגונים וראויים. חוסר שביעות הרצון גרמה לחשש בהזמנתם של בעלי מקצוע, פן "יעבדו עלי", "ירמו אותי" וכיוצא באלה. עם המקצוענים כמתווך, אפשר למזער את התחושות הלא נוחות הללו לכדי מינימום. המשמעות היא שמותר לגינה שלכם לטפח ציפיות – היא לא תתאכזב. אנחנו כבר בדקנו את הגננים הללו קודם.


ידע הוא כוח. כן, גם כשבוחרים גנן
אתם כבר בטח מצאתם את האפיק המקצועי הנכון בעבורכם, אבל כשמזמינים בעל מקצוע כמו גנן למשל יש חשיבות גבוהה להבנת הרקע לדברים. מה האופציות העומדות לרשותכם בעיצוב הגינה העתידית לבית? כמה בדיוק צריך לעלות גנן?מה חשוב לקחת בחשבון בתחזוקת הגינה הביתית? כמה פעמים ביום צריך להשקות את הגינה בחורף? תשובות לכל השאלות הללו ולרבות אחרות תוכלו למצוא באתר המקצוענים. לרשותכם עומד גם מחירון מקיף של שירותי גינון, דישון ואביזרים נלווים כגון מערכת השקיה אוטומטית, ריצוף, חיפוי טוף ועוד. המידע זמין לכם בצורה יעילה, נוחה ובהירה באמצעות מנוע חיפוש ידידותי למשתמש, אז רגע לפני שאתם בוחרים גנן, שווה להציץ בו.

 

המקצוענים מלווים אתכם גם אחרי ביצוע העבודה
היה והזמנתם גנן באמצעות מאגר הגננים של המקצוענים ואתם חשים כי רומיתם או לא קיבלתם את השירות הטוב ביותר האפשרי – אל דאגה: אנחנו כאן בשבילכם. מוקד שירות הלקוחות שלנו ממתין לכם,ובאמצעות שיחה טלפונית או אי מייל המפרט את הסיבות לאי שביעות רצונכם, נשמש לשמש כגורם מגשר ביניכם לבין בעל המקצוע עד שתחושו שבעי רצון מהסיכום שיתקבל.

 

כמה מילים על הגינה הנכונה
הגינה שלנו היא החזית וגם העורף של הבית. הגינה המטופחת היא שתסביר פניה לאורח בשלב הראשון, עוד לפני הקפה, ואם בבית פרטי עסקינן, הרי שהיא,היא התפאורה המלבבת והמלבלבת המקיפה אותנו. גבירותי ורבותי, מדובר בעסק שיש לו ערך פסיכולוגי. גווני הטבע בגינת הבית יוצרים חגיגה בעיניים וחיוך ענק בנשמה. תרצו אם לאו - יש לזה ערך פסיכולוגי עמוק. משתלות פרושות במדינתנו למכביר אבל בואו נודה על האמת – בשביל גינה צריך תבונה וגנן חייב להיות מקצוען. לכל הפחות בתחומו.


ישנן אפשרויות רבות ליצירת גינה. גינה משלבת בתוכה אלמנטים עיצוביים דוגמת אדניות, פסלונים, עצי פרי וירק, חלוקי נחל, תאורה מיוחדת, מפלונים, מזרקות ועוד, כיד הדמיון הטובה עליכם. גינה עשויה לשלב בתוכה צמחיה עונתית וצמחיה רב שנתית , פרחים בצבעוניות עזה או שיחים ירוקים – הכל תלוי כוונה, אופי וטעם אישי, אבל הרעיון הנעוץ בבסיס הדברים כולם הוא שתוכלו להרגיש מטובו של הטבע בתוך הבית ועם הגנן הנכון והמקצועי זה אפשרי.


גינון נבון מתרים חסכון
במדינה הסמי מדברית והיפהפייה שלנו, גשם אינו אחד המחצבים העיקריים, וזאת בלשון המעטה. כדי לחשוב על המחר ועל עתיד נכדינו, שירצו ודאי גם הם לשזוף עיניהם בריאות ירוקות, החל פורח תחום חדש ומבורך שזכה לכינוי הגינה האקולוגית או בלשון העם – הגינה החסכונית. אין תמה איפה כי כל גנן או חברת גינון שתבחרו, חזקה עליהם להציב בפניכם את הברירה הבריאה לגינה הפורחת, תרצו, קראו לה הברירה הנייחת.

 

האפשרויות למשחק כאן אדירות: זו עשויה להיות גינה הכוללת דשא סינתטי, שהמשמעות הישירה שלו היא חסכון אדיר במים; שטחי טוף, המשמשים קרקע מרהיבה לעציצים, חלוקי נחל ליצירת נוף יצירתי בעיצוב מיוחד ורבגוני (מגיעים בשלל צבעים לבחירה), שילוב של דקים מעץ, המייצרים נופך חם ומחבק ועוד אפשרויות רבות. קחו בחשבון שלמעט החשיבה למען הכלל חשבון המים ההולך ומתייקר ככל שמתדלדלים המשאבים הנוזליים, מתבטא בעוצמה בסוף כל חודש. אז נכון שעדיין לא השכלנו לנתב את הגננות לכדי תואר אוניברסיטאי (כמו בפינלד הצפונית) אך הדברים ברורים - והרי לכם נושא הדורש מחשבה מוקדמת ותכנון מוקפד היינו גנן מקצועי ומיומן- למען החיסכון הכלכלי, למען החיסכון הטיפולי וגם בגלל - שכמו שאמרו פעם - חבל על כל טיפה.